SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN SÜLEYMAN KORKMAZ YAY SANAYİ  1962 YILINDA SÜLEYMAN KORKMAZ VE KARDEŞLERİ TARAFINDAN AİLE ŞİRKETİ OLARAK KARAKÖY PERŞEMBE PAZARINDA KURULMUŞTUR.

HALEN MERKEZİ KARAKÖY'DE BULUNAN FİRMAMIZIN ÜRETİM AYAĞI TOPÇULAR DEVAM ETMEKTEDİR.

Firma olarak geniş ürün yelpazesi ve son teknoloji makinalar, deneyimli kadrosuyla  üretim yaparak siz değerli müşterilerimize halen hizmet vermekteyiz.
Ürünlerimiz; ISO 9002 ve Military test sertifikalı teller ile yapılmaktadır.  Firma olarak sertifikalı tedarikçilerle çalışmakta olup üretim alanında; yaylık paslanmaz teller  (AISI 302-631), orta ve yüksek karbonlu yaylık çelik teller (DIN17223 normuna uygun), yağda temperlenerek sertleştirilmiş yaylık çelik teller ck60-ck67-c75 AISI 301 bant malzemeler kullanılmaktadır.

 MİSYON:
        Yay ve Çelik sektöründe edindiğimiz konumu sürekli güçlendirerek, ulusal ve uluslararası alanda öncü, güçlü, lider kurum olmak.


• Faaliyetlerimizde sürekli kârlılık ve verimlilik sağlamak
• Kaliteden ödün vermeden, çalışan, tedarikçi, müşteri ve işimizin bir parçası olan tüm oyuncuların refah ve mutluluk seviyesini arttırmak.
• Sektörde, müşteri, bayi, üretici ve tüm oyuncular  tarafından tercih edilen iş ortağı olmak.
• Perakende alanında, iş ortaklıkları ile büyümek.
• Evrensel ahlak ve ticaret kurallarına bağlı kalmak, ve savunucusu olmak.
• Yeni yatırımlarla sürdürülebilir kârlılık, güçlü sermaye yapısı ve verimlilik sağlamak.

 

VİZYON :
       Topluma ve çevreye duyarlı, paydaşlarının mutluluğunu ilke edinen , takım ruhuna sahip çalışanları ile gelişen teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir kalkınma ilkesi ışığında  marka olmaktır.


DEĞERLER:

    Yenilikçi    
    Öncü
    Ahlaklı
    Dürüst    
    Güvenilir
    Atılımcı
    Girişimci
    Uzman

Saturday the 13th - tasarım: www.byugur.com - Joomla 3.3 Template